امروز

پنج شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۱:۰۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

آغاز به کار یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران

یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی امروز ۲۵ دی ماه آغاز به کار کرد.
به گزارش رسیده، همچنین نمایشگاه عکس چهارمین جشنواره عکس ورزشی امروز در سینما فلسطین افتتاح شد.
این نمایشگاه عکس تا انتهای جشنواره در سینما فلسطین میزبان علاقه مندان خواهد بود. ۱۷۸۳ عکس از عکاسان ۴۴ کشور دنیا به دبیرخانه جشنواره رسیده بود.
همچنین نمایش فیلم های بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران از صبح امروز در سالن های ۲ و ۳ سینما فلسطین آغاز شده است و تا ۲۷ دی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۲۳ ادامه دارد.
جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره جهانی فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان محسوب می شود.
یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک ، وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، وزارت کار و‌ رفاه اجتماعی، سازمان صداوسیما و شبکه ورزش، شهرداری تهران ۲۵ تا ۲۸ دی ماه ۱۳۹۶ به دبیری سید مجتبی علوی در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.

 

معرفی هیأت داوران یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی

 

هیأت داوران یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی معرفی شدند.

سیدمجتبی علوی، دبیر این جشنواره با حکمی هیأت داوران یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی را منصوب کرد.

بخش سینمایی، داستانی کوتاه و نیمه بلند و پویانمایی: علی روئین تن – فیلمنامه‌نویس و کارگردان، محمد خزاعی – تهیه کننده و دبیر اسبق جشنواره فیلم فجر، سعید سهیلی – فیلمنامه‌نویس و کارگردان ، ناصر شفق – تهیه کننده و مدیر ورزشی و مجید رجبی معمار  – فعال فرهنگی و مدیرعامل خانه هنرمندان به عنوان هیأت داوران این بخش معرفی شدند.

بخش مستند، تلویزیونی، تیزر و نماهنگ: محمودرضا رضایی – مستندساز و فیلمساز ورزشی، سیاوش حقیقی – تهیه کننده و دبیر جشنواره فیلم شهر، جواد خیابانی – مفسر فوتبال و کارشناس تلویزیونی، جواد اردکانی – کارگردان و علیرضا قانع اسماعیل پور – تهیه کننده به عنوان هیأت داوران این بخش معرفی شدند.

بخش عکس: علی قلم سیاه، علی سامعی، ابوالفضل امان‌الله، فرشاد عباسی و ژان سلی از فرانسه.

هیأت داوران بخش های مختلف در روزهای اخیر آثار جشنواره را تماشا کرده اند و برگزیدگان این داوران روز پنجشنبه ۲۸ دی ماه در آیین پایانی که در هتل المپیک برگزار می شوند معرفی خواهند شد.

جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی  (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره جهانی فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان محسوب می شود.

انتهاب پبام/

لینک کوتاه: http://mashhadnews.ir/?p=17847

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک