امروز

پنج شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۹:۱۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)،  منتخب مردم کاشمر در پنجمین دوره شورای شهر کاشمر گفت: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام باید در اولویت شورای پنجم کاشمر قرار گیرد.

محمد خباززاده با اشاره به اینکه باید اتحاد، دوستی، وفاق و همدلی در بین اعضاء شورای پنجم ایجاد و این در بین مردم تزریق شود، ادامه داد: نباید موضوعات جناحی و حزبی در شورای پنجم جایگاهی داشته باشد.
وی با اعلام اینکه به پروژه‌هایی که برای توسعه شهر در دوره چهارم تعریف شده باید توجه ویژه‌ای شود، عنوان کرد: به‌رغم اینکه در دوره چهارم مشکلات اقتصادی فراوانی داشتیم، اما قدم‌های بسیار خوبی برای عمران‌آبادانی شهر کاشمر برداشته شده است.
منتخب مردم کاشمر با بیان اینکه با آرامشی که در کشور برقرار خواهد شد راهکارها و پیشرفت‌های اقتصادی که تأثیر می‌گذارد بر روی شهرداری مسیر جدیدی را پیش روی شورای پنجم خواهد گشود، عنوان کرد: توسعه و پیشرفت عمرانی ما جدی‌تر و با سرعت بیشتری به نسبت قبل ادامه قبل ادامه خواهد یافت.
خباززاده در پنجمین دوره شورای شهر کاشمر با اشاره به اینکه در مباحث فرهنگی و اجتماعی باید با مشارکت و به کارگیری و مشارکت مردم در امور فرهنگی کارها را انجام دهیم، افزود: یکی از مهم‌ترین کارهایی که از 10 سال قبل آغاز شده برون‌سپاری امور شهرداری و سپردن کارها برعهده خود مردم و عدم تصدی‌گری شهرداری است.
وی با بیان اینکه شهرداری با سپردن امور خود به بخش خصوصی باید نظارت و سیاست‌گذاری خود را بیشتر کند، بیان کرد: هر پروژه‌ای که تعریف و آغاز می‌شود، سرمایه‌هایی را جذب می‌کند که بدون شک عدم اجرای آن‌ها و خواب سرمایه زیان اقتصادی فراوانی برای شهرداری و شهروندان در پی دارد.
این کارشناس عمران و شهرسازی با اشاره به اینکه در تلاش خواهیم بود ابتدا به سرانجام رساندن پروژه‌های نیمه‌تمام توسط شهرداری در اولویت شورای پنجم قرار گیرد، گفت: تا زمانی که این پروژه‌ها به سرانجام نرسد طعم شیرین آن‌ها را مردم نخواهند چشید.
خبازاده با اعلام اینکه پروژه‌های جدیدی با توجه به توان مالی شهرداری و نیاز شهر تعریف خواهد شد، بیان کرد: در شورای چهارم 30 گام برای توسعه شهر طراحی شده که فرهنگسرای بزرگ شهر، ساختمان اداری شهرداری، جمع‌آوری آب‌های سطحی، بلوار ورودی شهر، مجموعه 210 هکتاری سید مرتضی، طرح حرم تا حرم و… از آن جمله است.
منتخب مردم کاشمر در ادامه با بیان اینکه هر دستگاهی نقاط ضعف و قوتی دارد که اتحاد و همدلی و تعریف پروژه‌های بسیار خوب با توجه به امکانات از نقاط قوت دوره چهارم بود، گفت: متأسفانه به خاطر بی‌تجربگی برخی از اعضاء مشکلاتی در این دوره اتفاق افتاد که مردم توقع نداشتند.
وی با اشاره به اینکه در دوره چهارم شهری را تحویل گرفتیم که منابع درآمدی شهرداری به دلیل رکود ساخت‌وساز بسیار نامناسب بود، اظهار کرد: با تمامی این مشکلات نه‌تنها کار عمرانی شهرداری متوقف نشد بلکه با پویایی بیشتر از قبل کارها را ادامه داد.
خباززاده که عضو شورای چهارم شورای شهر کاشمر هم بود، کشانده شدن برخی اختلاف‌نظرها به سمت جامعه را از نقاط ضعف دانست و گفت: امیدواریم در شورای پنجم این اتفاقات نیفتد.
منتخب مردم کاشمر  با بیان اینکه اعضاء شورای پنجم در چند روز گذشته اتحاد و همدلی خود را نشان دادند، افزود: قطعأ این اعضاء بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی و جناحی به فکر عمران و آبادانی شهر خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه شورا محل کینه توزی و انتقام جویی نیست، گفت: به رغم اینکه بسیاری در ایام انتخابات فعالیت ها و اظهار نظرهایی داشتند اما شورای و شهرداری به دنبال انتقام جویی نخواهند بود.
خباززاده در پایان با حفظ مواضع فکری و سیاسی همه را دعوت به اتحاد و همدلی کرد.
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک