امروز

پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۲۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

ادعای یک زندانی درباره وضعیت ندامتگاه تهران

یکی از زندانیان ندامتگاه تهران بزرگ در نامه‌ای، مدعی وجود برخی مشکلات در این ندامتگاه شده است.

به گزارش مشهدنیوز به نقل از روزنامه «ایران»، این زندانی که چند سالی است در ندامتگاه پایتخت محبوس است، با ارسال نامه‌ای به این روزنامه چنین نوشته است: «جمعیت زندانیان درون بندها بیشتر از ظرفیت است؛ ۱۸۶ زندانی در یک سالن با سه اتاق و ۷۰ تخت. زندانیان ناچارند در کف اتاق‌ها و سالن‌ها بخوابند و بدون هیچ تدبیری هر روز هم به تعداد زندانیان افزوده می‌شود.

این مربوط به‌ بندی است که اغلب زندانیان آن با جرم عدم موافقت اعسار به تقسیط، محکومان رد مال و جزای نقدی، آزادی مشروط، تأخیر تأدیه، محکومان کیفری بلاتکلیف و امثالهم در یک مکان نگهداری می‌شوند.

با وجود درخواست‌های مکرر کتبی و شفاهی ما به‌عنوان مستأجران این ندامتگاه در این چند سال، تاکنون هیچ یک از مدیران، مسئولان و بازرسان قوه قضائیه و سازمان زندان‌ها و حتی نمایندگان مجلس از این زندان بازدید نکرده‌اند و از حال و روز ناخوش ما خبر ندارند.

بسیاری از ما به خاطر مبالغ ناچیزی ناچاریم که در بند بمانیم و با عدم نظارت صحیح مسئولان وضعیت نابسامانی داشته باشیم. اما با این حال در تلاش هستیم و پیگیر تا بتوانیم حتی برای یک بار هم که شده یکی از مسئولان ذیربط را بر وضعیتمان ناظر کنیم و مشکلاتمان را برطرف سازیم.

با این حال امیدوارم از پشت میله‌های سرد و دیوار بلند زندان یک مسئول یا رئیس صدای ما را بشنود و واکنش مثبتی نشان دهد.»

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک