امروز

دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۲:۱۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

استاندار خراسان رضوی:

رعایت اخلاق در رقابت های انتخاباتی اولویت دارد

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز) به نقل از ایرنا، علیرضا رشیدیان روز پنجشنبه در مراسم قدردانی از معلمان نمونه خراسان رضوی در حوزه آموزش و پرورش استثنایی افزود: رهبر معظم انقلاب تاکید بسیار بر ضرورت رعایت اخلاق در انتخابات داشته اند و با توجه به اشاره معنادار ایشان به گام های بزرگی که برای توسعه کشور برداشته شده است همه باید به این امر توجه داشته باشند.
وی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب تلاش دارند نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان دهند، اظهار کرد: نامزدها در رقابت های انتخاباتی به این مهم توجه داشته باشند که خدمات نظام طی این سالها خدمات کم و ناچیزی نبوده و هر کس در مقام قیاس و مقایسه بر می آید می داند که اگر با انصاف قضاوت کند، قدم های بزرگی در کشور برداشته شده است.
وی گفت: نظام جمهوری اسلامی نظام قدرتمندی است که با توجه به ارزشها و عملکرد و استقامت ملت شریف ایران نباید در رقابت های تبلیغاتی دستاوردهای آن، انسجام کشور و جایگاه نظام مخدوش شود.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه انتخابات یکی از مظاهر نظام مردم سالاری دینی است، افزود: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاثیر فراوان و بی بدیل در سیاست ها و انسجام داخلی دارد و تعیین کننده خط مشی سیاست های چهار ساله آینده کشور است.
وی اظهار کرد: علاوه بر این در زمینه سیاست خارجی نیز مشارکت حداکثری در گسترش امنیت کشور و حفظ و ارتقای جایگاه ایران فوق العاده موثر است.
وی گفت: جامعه معلمان به عنوان چراغ های روشنگر مسیر برای جامعه محسوب می شوند و می توانند با تشویق مردم و واجدین شرکت در انتخابات در تحقق مشارکت حداکثری نقش موثر ایفا کنند.
رشیدیان با اشاره به ضرورت رعایت قانون و حق الناس در مراحل مختلف برگزاری انتخابات افزود: رعایت قانون و سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حوزه انتخابات بر همه ما و کسانی که در حوزه اجرایی مسئولیت دارند و تمام دستگاه ها واجب است.
وی با اشاره به جایگاه معلمان در جامعه و اعتماد مردم به معلمان، اظهار کرد: بسیاری از نیروهای اجرایی انتخابات را معلمان تشکیل می دهند و این حاصل اعتماد مردم به این قشر زحمتکش است.
وی گفت: نهضت مدرسه سازی در کشور بسیار مطلوب است اما نهضت مدرسه سازی برای ما تعلیم و تربیت نمی شود.
استاندار خراسان رضوی افزود: در دولت یازدهم بیش از 4200 مدرسه احداث، مقاوم سازی و بازسازی شده است.
در این‌ مراسم از بیش از ۱۷۰ معلم نمونه استان خراسان رضوی قدردانی شد.
انتهای پیام/
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک