امروز

جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۷:۱۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

منتخب مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گناباد:

 باید از فرصت ثبت جهانی قنات قصبه به بهترین نحو استفاده کرد

منتخب مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گناباد گفت: برای توسعه گردشگری قنات قصبه با مشارکت بخش خصوصی طرح های مطالعاتی داریم که بایستی از این فرصت ثبت جهانی قنات قصبه به بهترین نحو استفاده کرد.
به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)،هادی رفیع با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی مهمترین اقداماتی که باید در شورای پنجم پیگیری شود بازنگری طرح تفضیلی شهر است.
وی ادامه داد: بایستی در بهسازی مبلمان شهری، توسعه فضای سبز بر مبنای اقلیم گرم و خشک گناباد، بازسازی معابر شهری و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری نیز در اولویت کارهای شورای پنجم قرار گیرد.
عضو فعلی شورای اسلامی شهر گناباد همچنین گفت: شهرداری‌ها در دوره چهارم در وضعیت بسیار سخت مالی بودند و دولت هم در شرایط بد اقتصادی قرار داشت و این باعث شد که کمکی از سوی دولت به شهرداری‌ها نشود.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی کاهش درآمد شهرداری‌ها از طریق صدور پروانه و عوارض ساختمانی، سیاست ما در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر گناباد ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری بود؛ چرا که وقتی صدور پروانه و عوارض ساختمانی کاهش پیدا می‌کند خدمات شهری را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.
رفیع افزود: رویکرد ما در دوره چهارم این بود که منابع درآمدی پایدار برای شهرداری در نظر بگیریم و در نتیجه اقداماتی از جمله شهرک کارآفرین که در مرحله ساخت است، مشارکت با بخش خصوصی در ایجاد پارکینگ طبقاتی و احداث واحدهای تجاری در سطح شهر انجام شد.
وی تصریح کرد: در دوره چهارم سعی شد که با همه مشکلات، حداقل‌های خدمات شهری را به مردم ارائه کنیم، هرچند که اگر در حوزه درآمدی شهرداری رونقی باشد بسیاری از خدمات بهتر و بیشتری انجام می‌شد.
منتخب مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گناباد اضافه کرد: یکی از طرح های خوبی که در دوره چهارم انجام شد تهیه طرح های مطالعاتی من جمله طرح های بهسازی میدان امام رضا (ع) تا نوقاب در حاشیه جاده سنتو، بوستان 30 هکتاری ملت ، توسعه پارک آبی قصبه شهر و غیره بوده که تعدادی نهایی شده و تعدادی نیز در حال نهایی شدن است و هر کدام از اینها باعث ایجاد تحول ، درآمد و ارتقای حوزه مدیریت و خدمات شهری می‌شود.

انتهای پیام/

http://mashhadnews.ir/?p=13707
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک