امروز

جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۵:۵۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

دبیر و سخنگوی منتخبان شورای پنجم خبر داد:

تعویق ۲ هفته ای آغاز فرآیند انتخاب شهردار مشهد

دبیر و سخنگوی منتخبان شورای پنجم از تعویق ۲ هفته‌ای آغاز فرآیند انتخاب شهردار مشهد خبر داد.
به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)،  به نقل از روابط عمومی منتخبان شورای پنجم شهر مشهد، محمدرضا حیدری در خصوص فرآیند بررسی نامزدهای احراز پست شهرداری مشهد، عنوان کرد: با توجه به اینکه آغاز به کار شورای پنجم با تاخیر در ۱۲ شهریور ماه صورت خواهد گرفت، فرآیند بررسی مصداق‌ها نیز به تعویق افتاده و از دو هفته آینده اقدامات لازم آغاز می‌شود.
وی با اشاره به روند انتخاب شهردار مشهد، اظهار کرد: در قدم اول توسط هر عضو شورای شهر ۲ کاندیدا معرفی می‌شود، سپس توسط این کاندیداها فرم‌های درخواست و ارائه رویکردهای اصلی در حوزه های پنج گانه شهری تکمیل می‌شود تا براساس آن، شایستگی مدیریتی افرد ارزیابی شده و با رای گیری اعضاء به تعداد ۱۰ کاندیدا برسیم.
حیدری در ادامه گفت: پس از آن توسط ۱۰ کاندیدای باقی مانده، فرم‌های تخصصی و ویژه اعلام رویکردها تکمیل می‌شود و جلسات حضوری و مصاحبه‌های انتقادی نیز توسط منتخبین شورای پنجم با هر یک از نامزدها برگزار می‌شود که براساس این جلسات، برای دومین بار ارزیابی و رای گیری صورت گرفته تا به سه نامزد نهایی دست پیدا کنیم.
وی تصریح کرد: همچنین از سه کاندیدای نهایی و تیم مشاوران آن‌ها دعوت می‌شود تا در جلسات تخصصی بررسی برنامه‌ها و رویکردها حضور یابند و برای سومین بار ارزیابی و رای گیری نهایی انجام می‌شود و در نهایت شهردار مشهد انتخاب می‌شود.
سخنگوی منتخبان شورای پنجم در خصوص گمانه زنی‌ها درباره برخی اسامی به عنوان شهردار آینده مشهد، گفت: تمام این نام‌ها که بیشتر در فضای مجازی گفته می‌شود غیرواقعی و احتمالی است زیرا تا به حال هیچ گزینه‌ای توسط شورای پنجم مطرح و ارزیابی نشده است.

انتهای پیام/

http://mashhadnews.ir/?p=15710
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک