امروز

شنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۲:۲۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

 منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد:

توسعه زیرساخت های تئاتر در مشهد ضروری است

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد گفت: توسعه زیرساخت های تئاتر در شهر مشهد ضروری است.

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی، امیر شهلا در دیدار با جواد اشکذری رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اظهار کرد: توجه به مسائل فرهنگی و علی الخصوص تئاتر از جمله برنامه های منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد است.

وی یادآور شد: تئاتر شهر مشهد طی سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است و توانسته در رقابت های گوناگونی از جمله جشنوراه فجر عناوین ارزشمندی را کسب کند.

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه باید شرایط مناسبی برای اهالی تئاتر در شهر مشهد فراهم گردد، تصریح کرد: توسعه زیرساخت های تئاتر از جمله رویکردهایی است که پس از استقرار شهردار به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

شهلا یادآور شد: تئاتر خیابانی که به عنوان تئاتر انتقادی شناخته می شود نیز با راه اندازی مکان های مخصوص و حمایت از هنرمندان این عرصه رونق می یابد.

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد اظهار کرد: برگزاری جلسات با فعالین گروه های نمایشی از جمله برنامه هایی است که باید به صورت منظم برگزار شود.

وی ادامه داد: بهره گیری از دیدگاه های مختلف اهالی تئاتر در خصوص پیشرفت این هنر و حمایت از هنرمندان دنبال می شود.

وی یادآور شد: معتقدیم خود اهالی تئاتر باید برای خودشان تصمیم بگیرند و ما تنها مسوول ایجاد بستری امن و مطمئن برای حضور همه هنرمندان در صحنه های اجرا هستیم.

شهلا تأکیدکرد: همه آن هایی که با شهرداری قهر هستند یا در این سال ها مهجور واقع شده اند هم باید به صحنه بازگردند تا از هویت هنر اصیل و مردمی تئأتر این شهر دفاع کنند.
انتهای پیام/

http://mashhadnews.ir/?p=15421
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک