امروز

پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۵:۱۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری و اطلاع رسانی “مشهد نیوز” وابسته به موسسه خبرگزاری روز مشهد
شماره ثبت: ۲۴۳۹۲

مجوز مشهدنیوز

مجوز مشهدنیوز

رئیس هیات مدیره و صاحب امتیاز: دکتر سید مجتبی علوی

مدیر مسئول: دکتر سید مجتبی علوی

سیدمجتبی علوی

سیدمجتبی علوی

مدیرعامل: حمید متقی موفق

سردبیر : مصطفی مُکاری

مصطفی مکاری

مصطفی مکاری

طراحی و پشتیبانی سایت: trapic.ir

مدیر فنی و انفورماتیک : میلاد داوری


مدیر روابط عمومی
: امیر حسین شکوهی اصل

مدیر اجرایی :مسعود حکم آبادی

مدیر هنری: حُدِیث احمدی

  همکاران خبری و تحریریه: سعیدشمس – مهدی احمدی – وحید شمس- وحید ضرابی نسب-  میلاد داوری – محمد خزایی فدافن – محمدرضا ادبی – محمد رحیمی – هادی نعمتی – مرتضی علوی – مسعود حکم آبادی-فاطمه پارسا

پایگاه خبری-تحلیلی مشهد نیوز به مدیر مسئولی دکتر سید مجتبی علوی ، حاصل تلاش گروهی از روزنامه نگاران ایرانی ست که با هدف یاری رسانیدن به جریان آزاد و حق مدار  اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران  راه اندازی شده است. این پایگاه خبری-تحلیلی با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

مشهد نیوز ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نیست و به اردوگاه های سیاسی از قبیل اصلاح طلبی و اصول گرایی، سرسپردگی ندارد. مشهد نیوز صرفا دل در گرو ولایت امر(به عنوان سکان و ستون نظام)، منافع ملی و مصالح عالیه نظام و انقلاب اسلامی  دارد و به قانون اساسی جمهوری اسلامی  سر سپرده است.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، سر لوحه فعالیت خطیر و پر خطر دست اندرکاران پایگاه مشهد نیوزست.

گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی مشهد نیوز رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

همچنین، تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال می  شوند،  منتشر خواهند شد. بدیهی است که پایگاه خبری-تحلیلی مشهد نیوز از انتشار نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی  باشند و یا  هدفشان دروغ پردازی ها و سیاه نمایی های مغرضانه علیه نظام گرانقدر جمهوری اسلامی  ایران باشد معذور است.

همکاران مشهد نیوز پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک