امروز

یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۳:۵۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در دومين نشست اهالي فرهنگ و هنر با دولتمردان ضمن خير مقدم به وزراي امورخارجه، نفت، بهداشت و اهالي هنر، بر تداوم فضاي گفت و گو و اعتماد در جامعه تاکيد کرد.

وزير فرهنگ در اين نشست گفت: ما در دولت آقاي روحاني عدالت فرهنگي را آغاز کرديم و هنوز نيازمند گام هاي بلندي در اين مسير هستيم.
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي افزود: سرمايه ما براي توسعه فرهنگ، اصحاب فرهنگ هستند و امروز آن ها با دولت آشتي کرده اند.
صالحي اميري ادامه داد: هدف ما اين بود که کارها را به اهالي فرهنگ واگذار کنيم و دولت، سياست گذاري، حمايت و نظارت را دنبال کند. در اين مسير، مقدمات براي ايجاد سازمان رسانه اي، سازمان نظام هنري قدم هايي برداشته شده و در حوزه نشر براي اولين بار مسئوليت نمايشگاه هاي کتاب را به تشکل ها سپرده ايم و قول داديم در سال هاي آينده کليد نمايشگاه ها را به اهالي نشر بدهيم.
وزير فرهنگ اظهار داشت: ما در سال جاري توانستيم با بيش از 60 ميليارد تومان در صندوق هنر 30 هزار هنرمند را بيمه اصلي و 15 هزار نفر را بيمه تکميلي کنيم.
وي گفت: ما اصرار داريم که با اهالي فرهنگ رو در رو گفت و گو داشته باشيم. بايد باور کنيم به نقد و گفت وگو نياز داريم. جامعه اي که گفت و گو محور نيست، به سمت بداخلاقي پيش مي رود؛ اتفاقي که به دليل فضاهاي گذشته امروز شاهد آن هستيم.
وزير فرهنگ اظهار داشت: آقاي ظريف قهرمان سياست هاي خارجي، آقاي هاشمي قهرمان سلامت، و آقاي زنگنه قهرمان عرصه اقتصاد نفت است.
وي تاکيد کرد: ما بايد به جاي اشاعه بداخلاقي با هم گفت و گو کنيم تا به درک بيشتري از هم برسيم.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک