امروز

دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۱:۳۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

راهپیمایی گسترده مردم شهرهای مختلف در محکومیت ناآرامی ها

به گزارش (مشهدنیوز) به نقل از ایرنا، از سراسر کشور، هزاران نفر از شرکت کنندگان در این راهپیمایی که با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه برگزار شد، با سردادن شعارهایی در حمایت از مقام معظم رهبری و محکوم کردن اقدام های خرابکارانه طی تجمع شب های گذشته بر تحقق مطالبات بر حق مردم تاکید کردند.
حضور پر شور و گسترده مردم ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی محکومیت ناآرامی ها، حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است.
مردم ایران امروز در نقاط مختلف کشور علیه آشوبگران راهپیمایی کردند.
همچنین هزاران نفر از مردم ولایتمدار و انقلابی شهرهای اهواز، قزوین و کاشان وهمدان شب های گذشته با حضور پرشور در صحنه، حمایت قاطع خود را از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اعلام کرده و مشت محکمی به دهان دشمنان زدند.
مردم بار دیگر با شور، شعور و غرور همانند راهپیمایی های بزرگ دوره انقلاب، حمایت خود را از نظام و دستاوردهای آن به نمایش گذاشتند و یکصدا اعلام کردند که اهانت به ساحت ولایت را تحمل نخواهند کرد.
مردم دراین راهپیمایی تاکید داشتند : دشمنان اسلام و انقلاب که در خارج از کشور برای مردم طرح و برنامه اعلام می کنند، آگاه باشند که این مردم برای استقلال کشور هزاران شهید تقدیم کرده و مردم همچنان به پای نهال مقدس انقلاب اسلامی خون خود را هدیه می کنند و راه حضرت امام حسین (ع) را ادامه می دهند.
به همین منظور مردم همیشه درصحنه امروز چهارشنبه ۱۳دی ماه با حضور در راهپیمایی ها خشم و انزجار خود را از برخی عوامل بیگانه و اخلالگران نظم عمومی ابراز خواهند داشت و توطئه جدید دشمنان و فتنه کور آنان را محو خواهند کرد.
همچنین تشکل های سیاسی و دانشجویی و نهادها و شخصیت های مختلف استان ها نیز درپیام هایی ضمن محکوم کردن فتنه جدید دشمنان مردم را برای حضور در راهپیمایی روز چهارشنبه ۱۳ دی فراخواندند.
آنان اعلام داشتند که برای محکوم کردن آشوبهای خیابانی اخیر و خنثی کردن توطئه جدید دشمنان در ایجاد فتنه ای دیگر و حفظ وحدت مردمی و حمایت از ولی فقیه آگاه و هوشیارمان، بطور گسترده در راهپیمایی امروز چهارشنبه شرکت کنند.
براساس خبرنگاران ایرنا درسراسرکشور اکنون در بیشتر شهرها راهپیمایی در حال برگزاری است و بعضی از استانهای دیگر این راهپیمایی را در روزهای آتی برگزار خواهند کرد .
گزارش خبرنگاران ایرنا از راهپیمایی محکومیت ناآرامی های اخیربه شرح ذیل می باشد:

** لرستان 
مردم غیور و انقلابی لرستان بار دیگر با محکومیت آشوبگران در فتنه جدید تعهد خود را نسبت به انقلاب اسلامی فریاد زدند.
مردم لرستان که همواره در راه انقلاب و پایبندی به نظام پیشقدم بوده اند با شرکت در راهپیمایی چهارشنبه ۱۳ دی اعلام انزجار خود را نسبت به معترضان نشان دادند.

** خوزستان 
راهپیمایی شکوه وحدت، در محکومیت اقدام هنجارشکنان در چند روز گذشته، درشهرهای آبادان، اهواز ،خرمشهر و ایذه برگزار شد.
این راهپیمایی در پاسخ به اقدامات هنجارشکنانه افرادی معدود و محکومیت رفتارهای غیرقانونی آنها از جمله تخریب اموال عمومی در چند روز گذشته صورت گرفته است.
اقشار مختلف مردم آبادان، اهواز ،خرمشهر و ایذه با شرکت در این راهپیمایی اقدامات افراد معدودی در بروز رفتارهای هنجارشکن و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
حضور سران عشایر و قبایل عرب، طلاب، دانش آموزان ، و سایر اقشار مردم در حالی که شعار نوشته هایی در محکومیت اقدامات افراد فرصت طلب در دست داشتند، و نیز جمعی از مسئولان در این راهپیمایی چشمگیر بود.

** ایلام 
اقشار مختلف مردم شهرهای ایلام در اعتراض به آشوب های اخیر و اقدام ناشایست عده ای سود جو راهپیمایی خود جوش خود را در شهرستان های این استان انجام دادند .
مردم ولایت مدار دهلران و ملکشاهی نیز در حمایت از انقلاب و ارزش ها، آرمان های امام ، انقلاب و شهدا و دفاع از حریم ولایت در محکومیت ناآرامی ها راهپیمایی کردند.
فریادهای رسا و خروشان مردم نشان داد که آشوب و ناآرامی و تعرض به امول عمومی ، بیت المال و اهانت به مقدسات محکوم است و مردم این حرکات را نمی پذیرند و تعرض کنندگان به اموال عمومی باید به اشد مجازات برسند.

** قم 
مردم انقلابی و متدین قم در محکومیت ناآرامی های ایجاد شده در برخی مناطق کشور، راهپیمایی باشکوه و حماسی را برگزار کردند.
در این راهپیمایی که طلاب ، روحانیان و اساتید حوزه علمیه و مسئولان استان قم پیشاپیش جمعیت در حرکت بودند، مردم قم از میدان جانبازان به حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) به حرکت درآمده و باسردادن شعارهایی اقدامات اخیر برخی اخلال گران در نظم عمومی جامعه را محکوم کردند.
مردم قم دراین راهپیمایی باشکوه ضمن تجدید میثاق با رهبرفرزانه انقلاب اسلامی ، با سردادن شعارهایی خواستار برخورد جدی نیروهای انتظامی و امنیتی با برهم زنندگان نظم و امنیت کشور شدند.

** کرمانشاه 
خشم مردم کرمانشاه از تحرکات اوباش هدایت شده در روزهای اخیر یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین خیابان‌های این شهر(مدرس تا آزادی) را مملو از جمعیت کرده است.
مردم کرمانشاه با شرکت در راهپیمایی شکوه وحدت، انزجار خود را از تخریب‌کنندگان اموال عمومی اعلام کردند و امروز پاسخ محکمی به بر هم‌زنندگان نظم و امنیت دادند و اعلام کردند که همواره پشتیبان و حامی انقلاب اسلامی بوده و هستند.
مرزنشینان قصرشیرین نیز در محکومیت ناآرامی ها و تجمع های غیرقانونی اخیر در برخی نقاط کشورمان، راهپیمایی کردند.

** گلستان 
راهپیمایی محکومیت فتنه های روز های گذشته در روزی بارانی با حضور اقشار مختلف مردم در گرگان مرکز استان گلستان برگزار شد.
در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم، احزاب و گروه های سیاسی، مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی و بخش خصوصی و خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و فرماندهان نظامی و انتظامی حضور داشتند.
حضور جمعی از هموطنان اهل سنت با لباس ترکمنی و نیز تعدادی از بسیجیان کفن پوش، جلوه ای خاص به این راهپیمایی داده بود.

** استان مرکزی 
مردم مومن و متعهد شهرستان اراک در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به ناآرامی ها چندروز گذشته به خیابان آمدند و فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.
در این راهپیمایی خودجوش مردمی، اقشارمختلف مردمی از پیر و جوان، زن و مرد، جوان و نوجوان در شهرستان اراک در میدان شهدای تجمع کردند.
در این تجمع بزرگ علاوه بر مسئولان و اقشار مختلف مردم، قشرکارگری که بخش عمده جامعه استان مرکزی و شهر اراک را به سبب وجود کارخانجات بزرگ و مادر در این سرزمین حضور پرشوری دارند .

** خراسان شمالی 
مردم بجنورد از مقابل مسجد امام خمینی(ره) به سمت مسجد انقلاب راهپیمایی کردند.
مردم شهرستان های مختلف خراسان شمالی هم در راهپیمایی با سر دادن شعارهایی مانند نیروی انتظامی تشکر تشکر،مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، مرگ بر ضد ولایت فقیه، ماهمه با هم هستیم عشق به رهبر هستیم هنجارشکنی آشوبگران را محکوم کردند.

** بوشهر
مردم ولایتمدار استان بوشهر با برپایی راهپیمایی خودجوش میثاق با ولایت ضمن محکوم کردن ناآرامی ها و قانون شکنی های چند روز اخیر توسط برخی فریب خوردگان در برخی شهرهای کشور با مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.
مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهر بوشهر با حضور گسترده در این راهپیمایی با سردادن شعارهای الله اکبر، مرگ برآمریکا، مرگ براسرئیل، مرگ برانگلیس و مرگ برآل سعود خائن اقدام های خشونت آمیز فریب خوردگان را محکوم کردند.

** اردبیل 
مردم خلخال با برپایی راهپیمایی، ناآرامی های اخیر در بخشی از مناطق مختلف کشور را محکوم کردند.
اقشار و گروههای مردمی خلخال با دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ناآرامی ها، توهین به مقدسات ، بی حرمتی به اشخاص ، غارت بیت المال و تخریب و آتش زدن اموال عمومی توسط برخی افراد سود جو و فرصت طلب به بهانه اعتراض به گرانی را محکوم کردند.

** اصفهان
مردم آران و بیدگل و خمینی شهر و شهررضا با برگزاری راهپیمایی ناآرامی و اقدام های خرابکارانه در برخی نقاط کشور را محکوم کرده و بر پیگیری حقوق و مطالبات مردم در چارچوب قانون تاکید کردند.
هزاران نفر از مردم این شهرستان ها با برگزاری راهپیمایی و سر دادن شعارهایی در حمایت از مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی، نسبت به ادامه اقدام های خرابکارانه در جهت کاستن از شور و امید مردم و ایجاد امیدواری در دشمن هشدار دادند.
هوشیاری مسئولان ذیربط در برابر توطئه های جدید استکباری، رفع مشکلات معیشتی مردم و حفظ وحدت از سوی مسئولان قوای سه گانه از دیگر مسائلی بود که راهپیمایان در قالب بیانیه ای بر آن تاکید کردند.

** هرمزگان 
مردم قشم با برگزاری راهپیمایی از میدان پاسداران تا امامزاده مظفر(ع) این شهر، نسبت به برخی نا آرامی ها در برخی منطقه های کشور اعتراض کرده و با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر آشوبگر» برائت خود را از عاملان این حوادث اعلام کردند.

** سیستان وبلوچستان 
مردم ولایتمدار زابل در شمال سیستان وبلوچستان با برگزاری راهپیمایی گسترده، ناآرامی های اخیر در برخی نقاط کشور را محکوم کرده و خواستار برخورد قاطع با مخلان امنیت و متجاوزان به اموال عمومی و خصوصی شدند.
مردم مومن و ولایتمدار همیشه در صحنه زابل با تجمع در میدان انقلاب این شهر شعار مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر انگلیس را سردادند و فتنه گران را محکوم و با نظام و رهبری تجدید پیمان کردند.

** مازندران 
هزاران نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان تنکابن با شرکت در راهپیمایی وحدت طلب ، به ناآرامی های چند روز اخیر در برخی شهرهای کشور واکنش نشان دادند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای انقلابی ، ضمن محکوم کردن فرصت طلبی عده ای در بهره برداری از مطالبه گری مردم با ایجاد ناامنی و تخریب اموال عمومی ، از مردم خواسته اند تا راهشان را از فرصت طلبان جدا کنند.
شرکت کنندگان در این راهپیمائی شعار هائی مانند مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر انگلیس، مرگ بر ضد ولایت فقیه ، مرگ بر فتنه گر و منافق سر دادند.

** همدان 
مردم نهاوند همزمان با سراسر کشور با برگزاری یک راهپیمایی باشکوه، نا آرامی های اخیر در این شهر را محکوم کردند.
در این راهپیمایی شرکت کنندگان با سردادن شعارهای ‘مرگ بر آمریکا’، ‘مرگ بر اسرائیل’، ‘مرگ بر فتنه گر’ و ‘این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده’ و همچنین حمل پلاکاردهایی با مضامین انقلابی گری، نا آرامی های اخیر را محکوم کردند.

** گیلان 
مردم شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان با برگزاری یک راهپیمایی باشکوه، ضمن نشان دادن اتحاد و همبستگی خود، نا آرامی های اخیر در کشور را محکوم کردند.

به گزارش ایرنا،گفتنی است اقدام هنجار شکن افرادی معدود در چند روز گذشته در تخریب اموال عمومی و آتش زدن برخی اماکن، خشنودی و حمایت وقیحانه و دخالت در امور داخلی ایران اسلامی را از سوی برخی سران آمریکا ، انگلیس ، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی را در پی داشته است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک