امروز

چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۱:۵۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

راه اندازی خط پروازی گرگان به مشهد و بالعکس با هواپیمای جدید ATR ایران ایر

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا “رامین آذری” مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از راه اندازی خط جدید پروازی در فرودگاه بین المللی گرگان خبر داد و گفت: این خط جدید پروازی در مسیر گرگان به مشهد و مشهد به گرگان توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر”هما” راه اندازی شده است.

وی افزود: در این مسیر پروازی، از هواپیماهای جدید و نو ATR-72-600  ایران ایر مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در ادامه گفتگو در پاسخ به این سوال که این خط پروازی از چه روزی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، اظهار کرد: این خط پروازی از امروز (چهارشنبه) فعالیت خود را رسما آغاز خواهد کرد.

“آذری” عنوان کرد: شرکت هواپیمایی ایران ایر”هما” در این خط پروازی جدید و در طول هفته دو پرواز به شهر مقدس مشهد را برقرار خواهد کرد که نخستین پرواز در روز شنبه ۲۷ خرداد ماه و پرواز دوم در روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه می باشد.

وی اظهار کرد: ایران ایر با هواپیماهای جدید ATR خود در طول هفته دو پرواز در روز های شنبه و چهارشنبه از مبدا گرگان به مشهد مقدس و بالعکس برقرار کرده است که در توسعه ناوگان حمل و نقل هوایی گلستان تاثیر به سزایی در پی خواهد داشت.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در ادامه گفتگو با خبرنگار ما در خصوص زمان پرواز این شاپرک های ایران ایر از گرگان به مشهد و بالعکس گفت: پرواز این شاپرک های جدید ایران ایر در روزهای شنبه و بر اساس جدول پروازی بسته شده این شرکت، پرواز خروجی از گرگان در ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه خواهد بود و در ساعت ۱۷:۵۵ دقیقه وارد شهر مشهد مقدس می شود و در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه شاپرک های جدید ایران ایر شهر مشهد مقدس را ترک و در ساعت ۲۰:۲۰ دقیقه این شاپرک ایران ایر در فرودگاه بین المللی گرگان به زمین خواهد نشست.

این مقام مسئول گلستانی در ادامه در خصوص زمان پروازی این هواپیمای جدید ایران ایر در روز چهارشنبه گفت: در روز چهار شنبه هر هفته، پرواز خروجی از گرگان در ساعت ۱۶:۵۰ دقیقه خواهد بود و پس از پرواز انجام شده در ساعت ۱۸:۲۵ دقیقه پرواز مد نظر در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس به زمین خواهد نشست و پرواز برگشت نیز در ساعت، ۱۹:۰۰ برقرار و پس از طی مراحل پروازی در ساعت ۲۰:۵۰ دقیقه این هواپیما در گرگان به زمین می نشیند.

گفتنی است، در حال حاضر فرودگاه بین المللی گرگان به مقاصد، تهران، مشهد، کیش، زاهدان و بغداد عملیات پروازی دارد.

انتهای پیام/

http://mashhadnews.ir/?p=14689
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک