امروز

دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۱:۰۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

شرایط واگذاری خوابگاه در تابستان به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مشهد

معاون اداری و مالی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی، شرایط واگذاری خوابگاه در تابستان به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مشهد را اعلام کرد.
  به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، احمد غفاریان روح‌پرور با اعلام اینکه به ورودی‌های سال ۹۲ در مشهد خوابگاه داده می‌شود، اظهار کرد: مانند سال گذشته تصمیم برآن است دانشجویانی که شهرستانی هستند، حق انتخاب داشته باشند و بتوانند در سایر شهرستان‌ها و استان‌ها مهمان شوند. دانشجویان مشهدی که نیاز به امکانات خوابگاهی ندارند، می‌توانند در مشهد کلاس‌هایشان را بگذرانند و دانشجویانی ورودی سال ۹۲ که عمدتا شهرستانی هستند و نمی‌توانند ترم تابستانی را در سایر شهر‌ها و استان‌ها بگذرانند، می‌توانند از امکانات خوابگاهی در مشهد استفاده کنند.
وی ادامه داد: براساس تصمیم شورای هیئت رییسه دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برای میزبانی المپیاد ورزشی دختران که در مشهد برگزار می‌شود و برنامه‌های فرهنگی که برای زائرین پیش‌بینی شده است، اما با این وجود هیچ وقفه‌ای در فعالیت‌های آموزشی دانشگاه ایجاد نشده است و امکانات رفاهی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.
معاون اداری و مالی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مرکز ثامن‌الحجج به دلیل تداخلی که با کلاس‌های دانشجویان ماده ۲۸ وجود دارد، قابل استفاده برای دانشجویان پردیس شهید بهشتی نیست و دانشجویان مرکز ثامن‌الحجج به پردیس شهید بهشتی منتقل می‌شوند.
وی افزود: به مدت یک هفته وبه دلیل برگزاری المپیاد ورزشی دختران، دانشجویان خوابگاه پردیس شهید بهشتی به مرکز شهید کامیاب منتقل می‌شوند و بعد از یک هفته دوباره در خوابگاه‌های پردیس شهید بهشتی مستقر می‌شوند.
معاون اداری و مالی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی عنوان کرد: بنابر هزینه‌های خوابگاهی تعریف شده است، از دانشجویانی که از همه امکانات استفاده می‌کنند ۴۵ درصد و بقیه دانشجویان ۲۵ درصد از حقوقشان کسر می‌شود و همچنین در حال رایزنی با سازمان مرکزی هستیم تا مانند سال گذشته تخفیفی برای دانشجویانی که از تمام امکانات استفاده نمی‌کنند، بگیریم.

انتهای پیام/

http://mashhadnews.ir/?p=15953
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک