امروز

سه شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۰:۳۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

از سوی استاندار خراسان رضوی تشریح شد؛

فرجام معضل پروژه پدیده

استاندار خراسان رضوی با حضور در برنامه زنده رادیویی گفتگوی دولت و مردم در صدای خراسان رضوی، به تشریح برخی از اقدامات دولت در رابطه با پروژه پدیده پرداخت

به گزارش مشهدنیوز، مرکز خراسان رضوی،علی رضا رشیدیان در این برنامه گفت: شرکت پدیده که با حجم گسترده از مشکلات قانونی و مطالبات گسترده به این دولت رسیده بود، امروز تقریبا تمامی مسائل آن حل شده است.

او افزود: مشکل نهایی  این شرکت با شورای عالی شهرسازی که بر سر ارتفاع سازه اصلی آن بود نیز مرتفع شد و مقرر گردید در ۳۲ طبقه این سازه احداث و موضوع مصوب و ابلاغ شود.

استاندار خراسان رضوی افزود: با تمهیدات و اقدامات قانونی و همکاری دستگاه قضایی امروز ۸۰ درصد سهام  شرکت در اختیار مردم و ۲۰درصد باقیمانده در اختیار شرکت ابنیه، و در نهایت متعلق به مردم است.

رشیدیان گفت: طی این مدت تلاش شد مشکلات قانونی پدیده در بحث تملک و دریافت موافقت های اصولی و مجوزهای ساخت وساز هم با نهادهای و دستگاه های قانونی حل شود .

او افزود: امروز همه مشکلات قانونی پدیده حل شده، است  برای تبادل سهام مصوبه بورس و موافقت بانک مرکزی برای تشکیل کنسرسیوم بانکی برای اعطای تسهیلات به  پدیده دریافت شده است.

استاندار خراسان رضوی گفت: هم اکنون قسط اول تسهیلات بانکی به پدیده پرداخت شده  است  و فعالیت  پدیده از سر گرفته شده است.

رشیدیان از فعال شدن مرکزی تجاری پدیده در کیش هم طی توافق با منطقه آزاد کیش خبر داد و افزود: امروز در پروژه پدیده شاندیز با راه اندازی اتاق مبادلات سهام  بیش از ۲ میلیون سهام جابه جا شده است

او گفت: فعالیت های جدید پروژه پدیده، افزایش قیمت سهام پدیده شده است و هم اکنون ارزش هر سهم به قیمت ۱۳ هزار و ۷۸۰ریال افزایش یافته است

استاندار خراسان رضوی افزود: بر اساس مصوبه شورای عالی بورس دارندگان سهام می توانند نسبت به مبادله سهام خود در اتاق مبادلات سهام اقدام کنند.

رشیدیان گفت: با استمرار این روند، پیش بینی می شود برخی از طرح های تفریحی و تجاری پروژه پدیده به زودی افتتاح شود.

او با اشاره به  وجود حدود  ۱۳۰ هزار سهامدار در این پروژه گفت: تکمیل و به سرانجام رساندن این پروژه با این تعداد سهامدار ممکن نیست از این رو با تعدادی از  موسسات بزرگ مذاکراتی شده است تا  سهام خرد خریداری شود و با سهامداران کمتر  این مجموعه به پایان برسد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: http://mashhadnews.ir/?p=17799

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک