امروز

چهارشنبه, ۲ آبان , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۲:۱۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

معیار سنجش عملکرد مدیران میزان رضایتمندی مردم است

استاندار خراسان‌ رضوی گفت: نتیجه عملکرد مدیران در بخش‌های مختلف باید منجر به ایجاد شرایط آرام، با نشاط و رضایت بخش در سطح جامعه شود.

به گزارش مشهدنیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان‌رضوی، علی‌رضا رشیدیان در جمع مدیران دفاتر حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، اظهار داشت: سنجش مدیران به ویژه در حوزه های اجتماعی و اقتصادی میزان رضایتمندی مردم از عملکرد آنان است.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت کلی جامعه در حوزه‌های مختلف، میزانی برای سنجش و ارزیابی عملکرد یک ساله مدیران دستگاه‌های اجرایی است.

استاندار خراسان‌رضوی تصریح کرد: بخش زیادی از فعالیت‌های حاکمیتی دولت در حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان است و تنوع و تعدد مباحث و موضوعات مرتبط با آن گستردگی زیادی دارد.

رشیدیان با اشاره به حساسیت و دقت نظر بالا در مدیریت بخش‌های فرهنگی و اجتماعی به عنوان بخشی از مسئولیت حوزه معاونت سیاسی، گفت: جنس این فعالیت‌ها، بیش از آن که سخت باشد، نرم است.

وی تهاجم فرهنگی دشمن را مبتنی بر جنگ روانی و تبلیغات غیر مستقیم برای نفوذ و خلل در فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ما دانست و اظهار داشت: امروز نمونه‌ها و بخشی از این تبلیغات و تهدیدات را علیه عملکرد مسئولان و دولت شاهدیم که بیش از آنکه واقعی باشد تخریبی و روانی است.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر این که در مباحث حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی باید با هوشیاری و دقت نظر ویژه‌ای برنامه‌ریزی و  اقدام کرد؛ بررسی نوع عملکرد‌ها، مداخلات و تاثیر واکنش‌ها در حوزه کلان را نیز ضروری دانست.

رشیدیان در ادامه یکی از وظایف معاونت سیاسی را نظامند کردن تعاملات و ارتباطات بین بخش‌های مرتبط دانست و افزود: دستگاه‌های اجرایی حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باید  منسجم و هماهنگ در راستای تحقق اهداف برنامه ششم توسعه حرکت کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:  http://mashhadnews.ir/?p=20137

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک