امروز

پنج شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۱:۴۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

وزیرکار:

یک موی کارگر را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم/در شرایط انتخابات دروغ‌های زیادی مطرح می‌شود/از کارگران شکایت نکردیم

به گزارش پایگاه خبری مشهدنیوز به نقل از ایلنا، وزیر کار در خصوص ادعای رسانه‌های مخالف دولت مبنی بر شکایت او از افرادی که مراسم سخنرانی رئیس جمهور شعارهای انحرافی سردادند، تاکید کرد: ما از کارگران شکایت نکرده‌ایم.من بخشی از جامعه کارگری هستم و حاضر نیستم یک موی کارگر را با هیچ چیز دیگری عوض کنم.

علی ربیعی درخصوص برخی حاشیه‌سازی‌ها در روز جهانی کارگر گفت: عده‌ای سنتی را راه انداخته‌اند و آن، این است که نمی‌گذارند سخنرانی‌ها پا بگیرد. در میان ۳۰ هزار نفر جمیعت، چهل، پنجاه نفر شعارهایی را سردادند.

او در پاسخ به این سوال که آیا آن افراد شناسایی شده‌اند، اظهار داشت: من این مساله را دنبال نکردم و خبری هم ندارم. توصیه من نیز حفظ آرامش بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این سوال که رسانه‌های مخالف دولت مدعی شدند که شما دستور شکایت از کارگران را صادر کرده‌اید. این مساله صحت دارد؟ تصریح کرد: ما از کارگران شکایت نکرده‌ایم بلکه از آنهایی که به دروغ خبرهایی را منتشر کردند، شکایت کردیم که به خاطر دروغگویی‌شان بود.

ربیعی ادامه داد: خبرشان دروغ بوده و از آنها شکایت کرده‌ایم. متاسفانه در شرایط کنونی دروغ‌های زیادی گفته و منتشر می‌شود. من بخشی از جامعه کارگری هستم و حاضر نیستم یک موی کارگر را با هیچ چیز دیگری عوض کنم.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک