امروز

شنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۰:۴۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

پاک سازی مشهد از تبلیغات انتخابات توسط ۳۵۰۰ پاکبان

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد از فعالیت ۳۵۰۰ پاکبان در امر پاکسازی شهر از تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر خبر داد.

 علیرضا صحراگرد اظهار کرد: از دو روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر جلسات هماهنگی متعددی با مناطق و سازمان‌های خدمت‌رسان شهرداری مانند سازمان مدیریت پسماند برای جمع‌آوری تبلیغات برگزار شد.

وی افزود: در این جلسات مقرر شد پس از اعلام پایان رای‌گیری توسط وزارت کشور، جمع‌آوری تبلیغات انتخابات در شهر مشهد آغاز شود.

مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: همچنین مناطق شهرداری مشهد نیز با ستادهای نامزدهای انتخابات جهت مشارکت در جمع‌آوری تبلیغات هماهنگی به عمل آوردند که نتیجه این همکاری و حضور نیروهای شهرداری شهری تمیز و عاری از هرگونه تبلیغات بود.

صحراگرد عنوان کرد: در این راستا ۳۵۰۰ نفر نیروی پاکبان و ۲۰۰ نفر از همکاران سد معبر با به کارگیری ۱۵۴ دستگاه خودرو شامل مینی‌لودر، بالابر سنگین و سبک، تانکرهای شست و شو و… از ساعت ۱۲ شب گذشته با اتمام پایان رای‌گیری مشغول به پاکسازی سطح شهر مشهد شدند.

وی تصریح کرد: کلیه همکاران در حوزه مدیریت خدمات شهری و مناطق با تلاشی مضاعف و مجاهدانه زحمت کشیدند تا شهر در صبح شنبه پاکیزه باشد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک