امروز

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۱:۵۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

وظیفه ی ما برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و محترم است

دبیرکل انجمن ورزشی نویسان ایران: گفت و گوی رودررو و شفاف شان حرفه ای اعضا را حفظ می کند

در آستانه مجمع عمومی و انتخابات انجمن نویسندگان،خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران ، دبیرکل انجمن از تلاش هیات رئیسه برای برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و محترم خبر داد.
به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، میثم زمان آبادی با اعلام این خبر که کلیه دارندگان کد عضویت در انجمن ورزشی نویسان ایران از حق رای در مجمع عمومی برخوردار هستند ، گفت: پیش از این در اطلاعیه های مربوط به مجمع عمومی اعلام شده بود که دارندگان کارت های عضویت سال ۱۳۹۵ – ۹۶ و یا ایپس ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ می توانند از حق رای خود در مجمع بهره مند شوند. در این حال برخی همکاران محترم که نسبت به تمدید کارت های عضویت اقدام لازم را صورت نداده بودند، متقاضی حضور در مجمع شدند. نهایتا بر اساس تصمیم هیات رئیسه مقرر شد که مبنای تائید حضور همکاران در میز پذیرش، برخورداری از کد عضویت انجمن باشد.بر این اساس همکارانی که حدفاصل سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ هر یک از کارت های داخلی و یا بین المللی انجمن را دریافت کرده اند، می توانند یکی از رای دهندگان مجمع عمومی – انتخاباتی دوره هشتم هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان ایران باشند.
دبیر انجمن ورزشی نویسان از آمادگی دبیرخانه برای استقبال از اعضای مجمع در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک خبر داد و گفت: بنا به درخواست تعدادی از همکاران کشتی نویس و عکاس، به دلیل تداخل ساعت اعلام شده توسط وزارت کشور (ساعت ۹ صبح) با مسابقات انتخابی، نهایتا پس از رایزنی های مکرر، موافقت این نهاد ناظر برای تغییر ساعت جلب شد و از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه آمادگی برای پذیرش اعضای محترم مجمع وجود دارد.
میثم زمان آبادی با بیان اینکه فلسفه تشکیل مجمع، فراهم آمدن فرصت گفت و گوی رودررو بین اعضاست، گفت: یکی از مشکلات جدید در مراودات انسانی، نادیده گرفتن فواید گفت و گوی مستقیم و کشاندن موضوعات به فضای مجازی است و این آسیب اتفاقا از سوی اصحاب قلم و رسانه بارها مورد اشاره قرار گرفته است. این روزها بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که فضای مجازی محیط مناسبی برای جمع بندی موضوعات مهم نیست، ضمن آنکه چون تمام عناصر ارتباطی در آن حذف شده و به فرستادن پیام های مکتوب و کوتاه محدود می شود زمینه ی سوئ برداشت و سوئ تفاهم را پدید می آورد. با این اوصاف طی دوره اخیر فعالیت انجمن، برگزاری نشست های فصلی ، اردوهای آموزشی و دوره های یکروزه اساسا با هدف فراهم آمدن همین فرصت گفت و گو و تبادل نظر مستقیم به اجرا در آمدند.
وی با بیان اینکه تجربه نشان داده، شکل گیری بحث های مجازی عموما به جای همگرایی و اتحاد به واگرایی و انشقاق میان افراد منجر می شود ، گفت: به خاطر داشته باشیم که فارغ از تنوع سلیقه ها بزرگترین سرمایه نهاد صنفی ما پیوستگی و اتحاد اعضاست و هیات رئیسه منتخب بعدی به پشتوانه همین پیوستگی می تواند نهاد صنفی مان را یک گام به جلوتر ببرد. ضمن اینکه حفظ شان پیشکسوتان این عرصه، اصلی است که موکدا مورد تاکید قاطبه ی مجمع بوده و انتظار می رود که این رویکرد اخلاقی – انسانی تحت تاثیر فضای احساسی- انتخاباتی قرار نگیرد. از سوی دیگر وظیفه ی هیات رئیسه فعلی برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و محترم است و رسیدن به این اتفاق نه در فضای مجازی که در اتفاقی واقعی و حقیقی میسر است. با این وصف هیات رییسه فعلی انجمن گزارش عملکرد خود در بخش های مختلف را به روال تمام مجامع سالانه و نشست های فصلی روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه به مجمع محترم ارائه کرده و بر اساس قانون و اساسنامه، پاسخگوی تک به تک سوالات خواهد بود. ضمن اینکه پایگاه رسمی انجمن نمایه ای تقریبی از عملکرد منتخبان مجمع در طول دوره ی گذشته است. علاقمندان می توانند با مراجعه به آرشیو این پایگاه و مشاهده تک به تک گزارش های جلسات هیات رئیسه به قضاوتی منصفانه از عملکرد هیات مدیره برسند.

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، مجمع عمومی و انتخاباتی هشتمین هیات رئیسه انجمن صنفی نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران ، بعدازظهر امروز پنجشنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۶ با حضور صدها تن از روزنامه نگاران، عکاسان و چهره های فعال تلوزیونی- رادیویی ، اعضای تحریریه ورزشی خبرگزاری ها و پایگاه های رسمی خبری در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک ایران برگزار شد. به گزارش ایسجا در پایان این مجمع و پس از استماع گزارش های هیات رئیسه هفتم و کاندیداهای هیات رئیسه هشتم ، افراد مشروحه ذیل به ترتیب آرا به عنوان برگزیدگان مجمع، هیات رئیسه جدید انجمن صنفی ورزشی نویسان ایران را به مدت ۴ سال تشکیل دادند.
۱- آقای میثم زمان آبادی با ۱۹۰ رای
۲- آقای محمودعبداللهی با ۱۸۶ رای
۳- آقای فرشادعباسی با ۱۸۴ رای
۴- آقای رضا خسروی با ۱۳۰ رای
۵- آقای ابوالفضل امان الله با ۱۲۴ رای
۶- آقای محسن جعفری با ۱۱۶ رای
۷- آقای عبدالحمیداحمدی با ۱۱۲ رای
۸- خانم آزاده پیراکوه با ۹۶ رای
۹- آقای هیوایوسفی با ۹۴ رای
همچنین با رای مجمع، آقای علی رئیسی با ۱۳۶ رای به عنوان بازرس هیات رئیسه انجمن صنفی ورزشی نویسان ایران برگزیده شد.
بر اساس آرا ماخوذه آقایان جهانگیرکوثری با ۹۳ رای ، پژمان راهبر با ۸۹ رای و پیمان اسدیان با ۸۷ رای به عنوان اعضای علی البدل هیات رئیسه و سیامک رحمانی با ۱۱۰ رای به عنوان بازرس علی البدل برگزیده شدند.
گفتنی است: نخستین جلسه رسمی هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان ایران هفته آینده به احترام مرحوم عطاالله بهمنش در منزل ایشان برگزار می شود.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک