امروز

چهارشنبه, ۲ آبان , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۲:۳۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

به دلیل کمبود مسافر در ماه رمضان؛

۱۴ پرواز روز جمعه فرودگاه مشهد لغو شد

۱۴ پرواز روز جمعه فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به دلیل کمبود مسافر لغو شد.

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)،  مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد  اظهار کرد: ۱۴ پرواز امروز فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد مسافران باطل شد که پروازها اکثرا به شهرهای توریستی بوده‌است.

حسن جعفری با تاکید بر اینکه امروز مسافر شاکی نداشتیم افزود: شرکت های هواپیمایی سه و یا چهار روز قبل باطلی پرواز را به دلیل کمبود مسافر به ما اعلام می‌کنند و بر همین اساس فروش بلیت نیز صورت نمی‌گیرد و اگر در بعضی شرایط فروش بلیت هم صورت گرفته باشد، به مسافر اعلام و بلیت جایگزین برای آن در نظر گرفته می‌شود.

وی تصریح کرد: این پروازها معمولا چارتری هستند و تعداد مسافران در ماه رمضان کاهش می‌یابد که دلیل باطلی پرواز نیز همین است.

جعفری گفت: همچنین امروز پرواز رامسر به مشهد به دلیل دیر رسیدن هواپیما با پنج ساعت تاخیر روبرو شده که تاخیر آن ارتباطی به فرودگاه مشهد ندارد و تاخیر از شهر مبدا پرواز بود.

وی خاطرنشان کرد: پرواز مشهد به شیراز نیز  به دلیل نقص فنی با یک ساعت و ۴۵ دقیقه و پرواز مشهد اصفهان نیز ۵۵ دقیقه تاخیر داشته‌اند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بیان کرد: در اکثر مواقع زمانی که قرار است پرواز با تاخیر انجام شود، قبل از آن به مسافران از طریق پیامک اعلام می‌شود اما افرادی که با واسطه بلیت تهیه می‌کنند ممکن است پیامک تاخیر پرواز به دست آن‌ها نرسد.

انتهای پیام/

http://mashhadnews.ir/?p=13866

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک