امروز

سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۳:۵۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، به نقل از خبرگزاری مهر امروز جشن بزرگ ایرانیان است و آوای وحدت در سراسر کشور طنین‌انداز شده است. مردم انقلابی ما این بار هم حماسه آفریدند و نام ایران باز هم بر بلندای قله‌های افتخار طنین انداز شد.مردم خراسان رضوی نیز مانند همیشه دست در دست یکدیگر برای اقتدار کشور و نظام‌شان به صحنه آمده‌اند تا باورها و اعتقادات راسخ خود را به انقلاب اسلامی نشان دهند.

از ساعات ابتدایی صبح امروز شعبه های اخذ رای، مملو از مردمی است که گرمی هوا و صف‌های طولانی آن‌ها را از مسئولیتی که به دوششان است دور نکرده است .شور و علاقه مردم مشهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی در کلام و رفتارشان نمایان است. آن ها خود را موظف به مشارکت در سرنوشت کشورشان می‌دانند. ما هم به میان مردم و به مسجد گوهرشاد آمده‌ایم تا در این شعف و هیجان انتخاباتی سهیم باشیم و با آن‌ها که مصمم و با اراده حضور یافته‌اند و غرور ملی را به نمایش گذاشته‌اند، هم کلام شویم. این صف‌های طولانی نشان از غیرت و همت ایرانی دارد.

 

به گفته رهبرم در انتخابات شرکت کردم

مرد میانسالی که لبخند به لب دارد نظرم را به خود جلب می‌کند. به کنارش می‌روم و با او هم صحبت می‌شوم. جواد نام دارد و ۵۳ سالش است و می‌گوید: یک ساعت و نیم است که در صف منتظرم تا رای خود را به صندوق بیندازم.

وی ادامه می‌دهد: به گفته رهبرم آمده‌ام و افتخارم این است که در کنار مردم باشم و مشتی بر دهان ابر قدرت‌ها بزنم.

این مرد میانسال ابراز می‌کند: امیدوارم کسی که رای نهایی را می‌آورد مشکلات مردم و بیکاری را حل کند و تولید را دوباره رونق ببخشد و به وعده‌هایی که داده است عمل کند.

راه نفوذ دشمن به کشور باید بسته شود

 مرد جوانی نیز که همراه با  دختر خردسالش در طرف دیگر صف منتظر است تا رای خود را به صندوق بیندازد به خبرنگار مهر می‌گوید: چند ساعتی می‌شود که با دخترم به مسجد گوهرشاد حرم مطهر آمده‌ام تا در سرنوشت کشورم سهیم باشم.

وی بیان می‌کند: نماینده اصلح آن است که بتواند توقعات مردم را پاسخ‌گو باشد وبه وعده هایی که در مناظره‌ها داده عمل نماید.

وی تاکید می‌کند: این حضور هرچقدر پر رنگ تر باشد دشمن ناامیدتر می شود.

راه شهدای اسلام خسته کننده نیست

مادر یکی از مدافعین حرم نیز که در مسجد گوهرشاد از ساعات ابتدایی صبح حضور یافته به خبرنگار ما می‌گوید: چهار پسر دارم که هر کدام به نحوی برای کشورشان حماسه آفریده‌اند و اکنون یکی از پسرهایم مدافع حرم است.

وی می‌افزاید: من هم وظیفه خود ‌دانستم بنا به سفارش رهبرم به اینجا بیایم تا راه پسرانم را ادامه دهم.

 این مادر ادامه می‌دهد: اصلا خسته نیستم، راه شهدای اسلام خسته کننده نیست.

دشمن در اشتباه است

در طرف دیگر چند جوان دور هم جمع شده اند و با یکدیگر به بحث و گفتگو مشغولند. به کنارشان می روم و نظر  آن ها را در مورد ملاک های انتخاب  رئیس جمهور و دلیل رای دادنشان می پرسم. یکی از آن ها می گوید: رئیس جمهور باید ملاک هایی که رهبری گفته اند را داشته باشد.

 وی می افزاید: رئیس جمهور منتخب باید به قدرت داخلی متکی باشد و اصول نظام را حفظ کند و ایمان و تقوا را مدنظر قرار دهد.

 این جوان بیان می کند: این شور انتخاباتی نشان می دهد دشمن در اشتباه است و هیچ راهی برای نفوذ به انقلاب ما ندارد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک