امروز

چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۲:۴۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

عارف در دیدار با سرپرست دانشگاه آزاد؛

مجلس از دانشگاه آزاد حمایت می کند

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: هرگونه حمایـــت قانونی لازم از دانشـــگاه آزاد اســـلامی را از طریـــق مجلس انجام خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، به نقل از دانشگاه آزاد، ضیافت افطار دانشـــگاه صنعتی شـــریف با حضور چهره های برجســـته علمی و سیاسی کشور برگزار شـــد که در این مراسم محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با سرپرست دانشگاه آزاد دیدار و گفتگو کرد.

محمدرضا عارف که تجربه ریاســـت بر دانشـــگاه تهـــران را نیز دارد بـــه ظرفیت های عظیم دانشـــگاه آزاد اســـلامی و لزوم بهره وری بهینه از این ظرفیت تاکید کـــرد.

وی همچنین خواهان اســـتفاده بیشـــتر از ظرفیت های این موسســـه آموزش عالی در مســـیر پیشـــرفت علمی کشور شد و افزود: هرگونه حمایـــت قانونی لازم از دانشـــگاه آزاد اســـلامی را از طریـــق مجلس انجام خواهیم داد.

علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد نیـــز در این دیدار مســـائل کلان و اولویت های این دانشـــگاه آزاد را با محمدرضا عـــارف در میان گذاشـــت.

سرپرست دانشـــگاه آزاداســـلامی همچنین از نمایندگان مجلس خواســـت در مسیر آینده دانشـــگاه همراه و یاور خانواده بزرگ این دانشـــگاه باشند.

انتهاي پيام/

http://mashhadnews.ir/?p=13765
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک