امروز

چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۲:۳۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

کارلوس کی روش: فرصت زیادی برای کارکردن نداریم

تیم ملی ایران همیشه نیازبه رشد دارد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ابراز رضایت از برگزاری دیدار برابر مونته نگرو و پیروزی در این بازی گفت: شرایط تیم ملی به گونه‌ای است که فرصت زیادی برای کار کردن نداریم.

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز،  کارلوس کی روش پس از برتری تیمش برابر مونته نگرو در دیداری تدارکاتی گفت: دیدار برابر مونته نگرو چیزی بود که من انتظارش را داشتم. فرصت بسیار بزرگی برای بازیکنان ما به جهت بازی در این سطح فراهم شد. این یک فرصت بی نظیر است و ما توانستیم تجربه خوبی  را بدست آوردیم.

وی ادامه داد: ما می توانیم از آنچه که امروز یاد گرفتیم در مسابقات آینده خود در آسیا استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال همیشه نیاز به رشد و بازی با این فشار دارد. در آسیا فوتبال وقفه های زیادی دارد و بازی کردن در این سطح بسیار خوب است.

کی روش بازهم از دیدار با مونته نگرو ابراز رضای کرد و گفت: در نهایت به عقیده من مسابقه خوبی برای هر دوطرف بود به سبب آنکه هر دو مربی در جایگاه بهتری جهت اتخاذ تصمیمات بهتر در مسابقات آینده هستند به دلیل آنکه ما فرصت زیادی برای کار کردن با تیم ملی نداریم.

کی روش در خصوص بازیکنان جدید گفت: برای تیم من بدون کمپ اتریش و این مسابقات امکان استفاده از بازیکنانی مثل سعید آقایی و احسان پهلوان که هیچ وقت در تیم نخست ما حضور نداشتند و اولین بازی ملی خود را انجام دادند، وجود نداشت.

وی خاطرنشان کرد: به این دلیل من می خواهم از مونته نگرو تشکر کنم که این موقیعت را در اختیار من قرارداد و در همین جا آرزوی موفقیت برای مونته نگرو در مسابقه آینده دارم.

کی روش درمورد آماده سازی تیم ملی فوتبال گفت: برخی اوقات ما مشکل داریم. در اتریش ما مجبور شدیم که منتظر بعضی از بازیکنان باشیم این موضوع مثل این است که شما خودروای داشته باشید که فقط 2 چرخ دارد. ما باید منتظر تعدادی از بازیکنان در اردوی اتریش می بودیم.

انتهای پیام/

http://mashhadnews.ir/?p=13977
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک