امروز

جمعه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۶

  ساعت

۲۰:۵۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

عباسی: نامردی نکردیم و کارمان قانونی بود

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان مشهد به بیانیه باشگاه پدیده واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان مشهد به بیانیه باشگاه پدیده واکنش نشان داد.

علی عباسی درباره روزهای شلوغ باشگاه سیاه‌جامگان برای جذب و تمدید قرارداد بازیکنان خود اظهار داشت: بله، روزهای شلوغی داریم و به دنبال این هستیم که تا هفته آینده فهرست تیم‌مان را تکمیل کنیم.

وی در واکنش به بیانیه باشگاه پدیده خراسان که از انتقال مصطفی احمدی به سیاه‌جامگان ابراز ناراحتی کرده و مدعی شده‌اند که این بازیکن با پدیده قرارداد امضا کرده و رفتنش به سیاه‌جامگان غیرقانونی بوده است، گفت: دوستان ما نگران و ناراحت نباشند. احمدی بازیکن ما بود که قراردادش را تمدید کرد. با توجه به اینکه برای تیمداری مردد بودیم، او تصمیم گرفت راهی تیم دیگری شود، اما پس از اینکه متوجه شد قصد داریم تیمداری کنیم به سیاه‌جامگان بازگشت.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان مشهد همچنین خاطر نشان کرد: ما و باشگاه پدیده دوست هستیم و مشکلی نداریم. مطمئن باشید با صحبت‌هایی که می‌شود، این مشکل را حل خواهیم کرد. بازهم تأکید می‌کنم انتقال احمدی قانونی بوده و منعی نداشته است.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در مورد اینکه برخی مدعی‌اند اقدام باشگاه سیاه‌جامگان نامردی بوده است، گفت: نامردی نبود، چون اگر بخواهیم به صورت ریز وارد ماجرا شویم، نباید بازیکنی که هنوز اعلام نکردیم او را نمی‌خواهیم، جذبش می‌کردند. با هر حال این مسئله حل خواهد شد. ما باشگاه و پدیده با هم دوست هستیم.

انتهای پیام/
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک