امروز

دوشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۳:۳۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

/روز قدس روز اسلام است/

آملی لاریجانی: همگرایی امت اسلامی تا رسیدن به استقلال کشورها ادامه دارد

رییس قوه قضاییه با بیان این‌که فریاد ملت ما نه فقط فریاد مظلومیت یک ملت بلکه فریاد بر سر نظام سلطه است و آنها از همین نگرانند،تاکید کرد: در دشمنی با اشغال‌گران صهیونیست متحد با هم تلاش خواهیم کرد و این رژیم را برخواهیم کند.

به گزارش خبرگزاری روزمشهد(مشهدنیوز)، آیت‌الله آملی لاریجانی در راهپیمایی روز قدس و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که چرا نظام سلطه تلاش دارد تا مساله فلسطین به فراموشی سپرده شود؟ گفت: مساله فلسطین یک مساله اساسی برای جهان اسلام است و نه فقط موضوع مظلومیت و اشغال ۷۰ ساله. این موضوع مساله نظام سلطه جهانی است و حمایتی که از این رژیم غاصب انجام می‌دهند و در طول این سال‌ها فریاد ملت ما نه فقط فریاد مظلومیت یک ملت بلکه فریاد بر سر نظام سلطه است و آنها از همین نگرانند.

وی ادامه داد: امروز ملت‌های مسلمان با همگرایی یکدیگر بر سر نظام سلطه فریاد می‌زنند و اذناب منطقه‌ای‌شان تلاش می‌کنند تا این همگرایی را خاموش کنند، البته موفق نخواهند شد.

آملی‌ لاریجانی گفت: این حضور میلیونی مردم در کشور ما و سایر کشورها نشان می‌دهد قدرت اسلام چقدر است و در این مساله مردم پرشور حضور پیدا کردند و عزم و تصمیم‌شان این است که مظلومیت را اثبات و بر سر نظام سلطه فریاد بزنند.

رییس دستگاه قضا در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که حضور مردم در راهپیمایی امروز چه پیامی برای دشمنان دارد تصریح کرد: در شرایط خاص منطقه، پیام روشن حضور مردم این است که همگرایی همه امت اسلامی برای فریاد بر سر نظام استکبار تا به استقلال رسیدن کشورها ادامه خواهد داشت و این کشورها تابع آمریکا که نظام سلطه است، نخواهند شد. انشاءالله در دشمنی با اشغالگران صهیونیست، متحد با هم تلاش خواهیم کرد و این نظام را از جا برخواهند کند.
انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تراپیکتراپیکتراپیکتراپیکطراحی سایتتراپیکتراپیک