کلید واژه      
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
  صفحه اصلی
  سیاسی
  اقتصادی
  اجتماعی
  ورزشی
  فرهنگی - هنری
  حوادث
  یادداشت
  گزارش
  گفتگو
  تصویر روز

<< اطلاعیه ها >>

شما می‌توانید خبر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل

nn34165@gmail.com

به موسسه خبرگزاری روز مشهد ارسال نمایید

 

تصویر روز

  نسخه قابل چاپ       
ساعت : 8:55:30         تاریخ : 21/12/1395

رونمایی تمبر یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی
همزمان با آغاز یکصد و چهلمین سال فعالیت وزارت ارتباطات، ششمین دوره جایزه ملی کیفیت آی سی تی برگزار و تمبر یابودبود آیت الله هاشمی رفسنجانی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ششمین دوره جایزه ملی کیفیت شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز شنبه با حضور وزیر ارتباطات و معاونان این وزارتخانه و دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار شد و از برگزیدگان ششمین دوره این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات طبق مصوبه ۱۰۴ شورای عالی سیاستگذاری جایزه ملی کیفیت ایران، جایزه ملی کیفیت در این حوزه به وزارت ارتباطات محول شده و این وزارتخانه با مدیریت شرکت ارتباطات زیرساخت و حضور سازمان ملی استاندارد، سازمان تنظیم مقررات و انجمن ملی کیفیت ایران برگزیدگان کیفی این بخش را در سطح کشور ارزیابی و معرفی می کنند. این جایزه با هدف معرفی توانمندی شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و رفع نواقص خدمات دهی آنها برگزار می‌شود و در این مراسم ۵ شرکت گواهینامه اهتمام، ۴ شرکت گواهینامه اشتهاریک ستاره، ۴ شرکت گواهی اشتهار۲ ستاره، یک شرکت گواهی اشتهار۳ ستاره و دو شرکت لوح سرآمد دریافت کردند.

همچنین در این مراسم از تمبر یادبودآیت الله هاشمی رفسنجانی همزمان با آغاز یکصد و چهلمین سال فعالیت وزارت ارتباطات رونمایی شد.

رونمایی از تمبر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور عفت مرعشی همسر و محسن و فاطمه هاشمی رفسنجانی فرزندان این مرحوم برگزار شد.

در این مراسم محسن هاشمی با اشاره به ایثارگری های قبل و بعد از انقلاب آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: پدرم آینده نگری را در کنار دینداری مد نظر داشت و همواره به توسعه ایران فکر می کرد و از ابتدای فعالیت در این حوزه به دنبال کلیدی برای قرآن بود به نحوی برای هر بار که به زندان می رفت قسمتی از آن را تکمیل می کرد و در آخرین زندان با ۲۲ دفترچه از محتوای قرآن از زندان خارج شد که این مطالب در قالب ۵۰ جلد در خدمت قرآن پژوهان قرار گرفت.

ادامه دارد...
نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مشهد نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  • نام م نام خانوادگی :
    پست الکترونیکی :
    نظر شما :