کلید واژه      
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
  صفحه اصلی
  سیاسی
  اقتصادی
  اجتماعی
  ورزشی
  فرهنگی - هنری
  حوادث
  یادداشت
  گزارش
  گفتگو
  تصویر روز

<< اطلاعیه ها >>

شما می‌توانید خبر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل

nn34165@gmail.com

به موسسه خبرگزاری روز مشهد ارسال نمایید

 

اجتماعی

  نسخه قابل چاپ       
ساعت : 4:31:49         تاریخ : 26/11/1395

لغزندگی و بارش برف در محورهای خراسان رضوی ادامه دارد
مشهد ـ رئیس پلیس راه خراسان رضوی از لغزندگی سطح جاده های خراسان رضوی و بارش برف در برخی از محورهای استان خبر داد و گفت: تردد در تعدادی از محورها فقط با استفاده از زنجیر چرخ ممکن است.

سرهنگ هادی امیدوار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه بارش برف در برخی از جاده های خراسان رضوی، هم اکنون بسیاری از جاده ها هنوز با لغزندگی و محدودیت دید همراه هستند.

وی با اشاره به لغزندگی جاده های خراسان رضوی به علت بارش های صورت گرفته، افزود: از کسانی که قصد تردد در جاده ها را دارند تقاضا داریم با توجه به لغزنده بودن سطح محورها، خروج خودروها از جاده زیاد است، بنابراین ضمن رعایت احتیاط و سرعت مطمئنه تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ نیز همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی با اشاره به وجود مه گرفتگی و کاهش دید در جاده ها ادامه داد: محورهای شهرستان های باخرز، چناران، احمد آباد، کلات، بجستان، تربت جام، سرخس، طرقبه -شاندیز ،خوشاب ، خواف و زاوه نیز بارانی و لغزنده است.

وی با تاکید بر اینکه ۵۱ گردنه در راه های شهری به طول ۵۴۵ کیلومتر و ۱۷۲ گردنه در راه های روستایی به طول ۵۷۴ کیلومتر در خراسان رضوی وجود دارد، گفت: مسیر مشهد – کلات ، گردنه گوجْگی و باغچه به نیشابور گردنه شریف آباد و باغچه – تربت حیدریه شاهد مه غلیظ صبحگاهی است.

امیدوار با بیان اینکه خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۴۸۳ کیلومتر راه دارد که ۶ هزار و ۳۳۱ کیلومتر آن راه های بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر راه روستایی است، عنوان کرد: هم اکنون بارش برف در محورهای قوچان – درگز ، گردنه تیوان ، باجگیران و شهرستان قوچان همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه تردد در محور باجگیران، قوچان – درگز تا اطلاع ثانوی فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است، ادامه داد: این محورها به دلیل بارش برف سنگین و برودت هوا به شدت لغزنده است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی تصریح کرد: در حال حاضر سایر جاده های استان باز است و حرکت در آن ها جریان دارد، ولی رانندگان باید با دقت رانندگی کنند.
نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مشهد نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  • نام م نام خانوادگی :
    پست الکترونیکی :
    نظر شما :