کلید واژه      
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
  صفحه اصلی
  سیاسی
  اقتصادی
  اجتماعی
  ورزشی
  فرهنگی - هنری
  حوادث
  یادداشت
  گزارش
  گفتگو
  تصویر روز

<< اطلاعیه ها >>

شما می‌توانید خبر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل

nn34165@gmail.com

به موسسه خبرگزاری روز مشهد ارسال نمایید

 

درباره ما
  نسخه چاپی   

پایگاه خبری و اطلاع رسانی "مشهد نیوز" وابسته به موسسه خبرگزاری روز مشهد
             

شماره ثبت: 24392

رئیس هیات مدیره و صاحب امتیاز: دکتر سید مجتبی علوی

مدیر مسئول: دکتر سید مجتبی علوی

مدیرعامل: حمید متقی موفق

سردبیر: سید ابوالفضل یدالهی

سردبیر مشهد : سید صابر مشیریان
  
مدير تحريريه: 
احمد سامعی

مدير فني و انفورماتيك : مشهود قدردان

مدير روابط عمومي
: امير حسين شكوهي اصل

مدیر اجرایی :مسعود حکم آبادی
 
  همکاران خبری و تحریریه: سعیدشمس - مهدي احمدي - وحید شمس- وحيد ضرابي نسب - محمد خزايي فدافن - محمدرضا ادبي - محمد رحيمي - هادي نعمتي - مرتضي علوي - مسعود حكم آبادي  

پایگاه خبری-تحلیلی مشهد نیوز به مدیر مسئولی دکتر سید مجتبی علوی و به سردبیری سید ابوالفضل یدالهی ، حاصل تلاش گروهی از روزنامه نگاران ایرانی ست که با هدف یاری رسانیدن به جریان آزاد و حق مدار  اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران  راه اندازی شده است. این پایگاه خبری-تحلیلی با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

مشهد نیوز ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نیست و به اردوگاه های سیاسی از قبیل اصلاح طلبی و اصول گرایی، سرسپردگی ندارد. مشهد نیوز صرفا دل در گرو ولایت امر(به عنوان سکان و ستون نظام)، منافع ملی و مصالح عالیه نظام و انقلاب اسلامی  دارد و به قانون اساسی جمهوری اسلامی  سر سپرده است.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، سر لوحه فعالیت خطیر و پر خطر دست اندرکاران پایگاه مشهد نیوزست.

گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی مشهد نیوز رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

همچنین، تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال می  شوند،  منتشر خواهند شد. بدیهی است که پایگاه خبری-تحلیلی مشهد نیوز از انتشار نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی  باشند و یا  هدفشان دروغ پردازی ها و سیاه نمایی های مغرضانه علیه نظام گرانقدر جمهوری اسلامی  ایران باشد معذور است. 

همکاران مشهد نیوز پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.